Betűméret

akadalymenteslogo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Álláslehetőség a szigetszentmiklósi Auchan áruházban

Tisztelt Halásztelkiek!

Az Auchan vállalat képesített karbantartó munkatársat keres szigetszentmiklósi áruházába:

Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van. Az Auchan jelenleg 287.000 munkavállalót foglalkoztat és 1774 áruházat üzemeltet a világ 12 országában.
Válaszd azt, ami leginkább TE vagy!

Feladatok:

✅ Áruházban található munkaeszközök és berendezések kifogástalan működésének biztosítása
✅ Eszközök és berendezések karbantartása
✅ Berendezések szervizlapjainak vezetése
✅ Áruházban található eszközök és berendezések ismerete
✅ Külső vállalatok által végzett szerviztevékenységek ellenőrzése, felügyelete
✅ Műszaki leírások, illetve rajzok használata, ismerete
✅ Hibák felismerése és önálló, gyors elhárítása
✅ Adott esetben kapcsolattartás a külső karbantartó vállalkozásokkal

Elvárások:

✅ Szakirányú végzettség (Villanyszerelő/ Elektronikai műszerész / Géplakatos)
✅ Biztonságtechnikai előírások ismerete
✅ Elhivatottság a szakma iránt
✅ Precizitás, pontosság
✅ Dinamikus személyiség
✅ Jó teherbíró képesség
✅ Önállóság

Előnyök:

✅ Szakmai tapasztalat

Juttatások:

✅ A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik
✅ Cafetéria kártya
✅ 5% vásárlási kedvezmény
✅ Fejlődési prémiumrendszer
✅ A hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
✅ Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás
✅ Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
✅ Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
✅ Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára

Jelentkezni karrier oldalunkon tud, amelyet a jelentkezem feliratra kattintva is megtehet.